سئو
صفحه اول تماس با ما RSS
سئو
رمم شنبه 16 خرداد 1394

سئو

سئو و افزایش ترافیک


سئو


سئو و افزایش ترافیک


بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) نقش مهمی در آوردن ترافیک وبلاگ یا وب سایت بر عهده دارد.

اما درک آن مشکل است. و با الگوریتم های همیشه در حال تغییر وب لاگ نویسان با تجربه هم همیشه در حال حدس زدن هستند.

دانستن این 10 فن ساده می تواندبه بهینه سازی سایت شما کمک کند.

ده نکته ساده سئو برای تکان دادن وب سایت شما:

یک: تصاویر

همیشه مطالب خود را با یک تصویر شروع کنید. این جلب نظر خواننده به آن ها کمک می کند تا در شبکه های اجتماعی به سادگی به مطلب شما اشاره داشته باشند.

فراموش نکنید توضیحات مربوط به تصاویر را پر کنید چون این کار به بهینه سازی سایت شما کمک خواهد کرد.


دو: عنوان

در هنگام انتخاب عنوان به چند نکته توجه داشته باشید. در عنوان از 9 کلمه بیشتر استفاده نکنید مطمئن شوید عنوان انتخابی شما روشن و مختصر است. در عنوان مطلب خود بحث ایجاد کنید یا مسئله ای را پیش بکشید.


سه: برچسب عنوان

برچسب عنوان توضیحی مختصر از مقاله است که نباید با خود عنوان اشتباه گرفته شود. برچسب عنوان به خواننده کمک می کند تا به راحتی درباره ی خواندن ادامه مطلب تصمیم بگیرد.


چهار: برچسب کلمات کلیدی

اضافه کردن سه یا چهار کلمه مربوط به بخشی از مقاله شما که به یافتن آن در موتورهای جستجو و دریافت خلاصه مطلب کمک خواهد کرد.


پنج : برچسب توضیحات

توضیحات کوتاه و منحصر به فرد به موتورهای جستجو می فهماند کدام مقاله را به جستجو گران نشان دهند.


شش: محتوای عالی

شاید باید اول از همه این گزینه را مطرح می کردیم چون داشتن محتوای جذاب و دیدنی مهم ترین چیز است و لازم است از انواع کلمات کلیدی در آن استفاده شود.


هفت: از بالا شروع کنید

قدرتمندترین بخش مطلب خود را در پاراگراف اول قرار دهید، چون ممکن است بعدا توجه خواننده ی خود را از دست بدهید. پس مطمئن شوید پاراگراف اول حاوی پیام اصلی متن شما باشد.


هشت: پلاگین سئو

اگر وبلاگ یا وب سایت خود را با وردپرس پیاده سازی کرده اید حتما از یکی از پلاگین های سئو در دسترس استفاده نمایید. Yoast یکی از بهترین پلاگین های سئو وردپرس است که به پر کردن برچسب هایی که قبلا مطرح کردیم کمک می کند.


نه: لینک کردن

به عنوان یک قانون کلی شما میخواهید با استفاده از لینک، ترافیک بیشتری بدست بیاورید. توجه کنید لینکی که به بخش های مختلف سایت می دهید حتما در پنجره ی جداگانه باز شود تا خواننده بین مطالب گوناگون سایت سردر گم نشود.


ده: ساده و تمیز

تمیزی متن بسیار با اهمیت است. با پاراگراف بندی و برجسته نوشتن عناوین، خواننده را در خواندن یک متن طولانی هدایت کنید تا آنچه سعی در گفتنش دارید را مشتاقانه ببلعد.


امیدوارم این 10 نکته ساده را به کار ببندید و شاهد افزایش ترافیک سایت خود باشید.


منبع: سئو حرفه ای

تبليغاتclose
آگهی رایگان